معرفی اداره حمایت و پشتیبانی

شناسه نوشته : 20297

1395/07/12

تعداد بازدید : 370

اداره حمایت و پشتیبانی از اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر معاونت پژوهش از طلاب نخبه، استعداد برتر و ممتاز و فعالیت­های مرتبط با شناسایی و ارتقاء این طلاب حمایت می­کند.

الف. حمایت و پشتیبانی متناسب با مخاطب (نخبگان، استعدادهای برتر و ممتازان) :

طلابی که پس از طی فرایند شناسایی از طرف اداره شناسایی و سازماندهی به‌عنوان استعداد برتر و یا ممتاز معرفی می شوند در اداره حمایت و پشتیبانی تحت برنامه‌های حمایتی قرار می‌ گیرند. حتی المقدور تمام طلاب معرفی شده به عنوان استعداد برتر و یا ممتاز مورد حمایت­های مادی قرار میگیرند و در صورتی که بتوانند فعالیت­های پیش­بینی شده را به انجام برسانند و پویایی ایشان محرز گردد، این حمایت­ ها ادامه خواهد یافت.

حمایت‌های مادی به دو گونه است:

1.حمایت­های مستمر و پایدار ماهیانه، سالانه و یا فصلی

2. حمایت­های مبتنی بر انجام فعالیت، به این صورت که اگر طلبه طبق ضوابط، فعالیتی علمی، فرهنگی یا پژوهشی و غیره انجام دهد، حمایت مالی خواهد شد. مصادیق حمایت‌های غیرمادی درون‌سازمانی و یا برون‌سازمانی، پس از نهایی شدن تصمیمات، اطلاع رسانی خواهد شد. حمایت­های مشاوره­ای از طلاب نظیر مشاوره تحصیلی، شغلی و تربیتی (ازدواج، خانواده، تربیت فرزند) نیز در این اداره پیش بینی شده است و پس از معرفی اولین گروه طلاب شناسایی شده به عنوان استعداد برتر یا ممتاز برنامه­های حمایتی ایشان آغاز خواهد شد.

ب. پشتیبانی درون سازمانی

اداره حمایت و پشتیبانی با برگزاری جلسات، نشست­ها و همایش­ها، ارزیابی و نظرسنجی­ها، تهیه بروشور، پشتیبانی سایت و سامانه، انجام امور مربوط به خریدها، بودجه و... فعالیت­های مرتبط با دو اداره شناسایی و سازماندهی و ادراه ارتقاء و توانمندسازی را پشتیبانی می­کند.

دریافت فایل

سایت های مرتبط

معاونت های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران