پایگاه اطلاع رسانی امور نخبگان و استعدادهای برتر رونمایی شد

شناسه خبر : 33330

1395/08/18

تعداد بازدید : 462

پایگاه اطلاع رسانی امور نخبگان و استعدادهای برتر رونمایی شد
پایگاه "ناب" جهت اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و فراخوان‌های شناسایی، حمایت و ارتقاء نخبگان، طلاب استعداد برتر و ممتازین حوزه های علمیه خواهران طراحی شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین داود رجبی نیا مدیر کل امور نخبگان و استعدادهای برتر معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران در چهارمین اجلاس مدیران استانی حوزه‌های علمیه خواهران در سال ۹۵، که عصر روز دوشنبه 17 آبان در مشهد مقدس برگزار شد از پایگاه "ناب" به آدرسnab.whc.ir رونمایی کردند.

«حجت‌الاسلام والمسلمین رجبی‌نیا» گفت: پایگاه "ناب" جهت اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و فراخوان‌های شناسایی، حمایت و ارتقاء نخبگان، طلاب استعداد برتر و ممتازین حوزه های علمیه خواهران، با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و با استفاده از سیستم مدیریت محتوای مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران طراحی شده است.

وی افزود: این پایگاه از سه بخش اصلی شناسایی و سازماندهی، حمایت و پشتیبانی و ارتقاء و توانمندسازی تشکیل شده است و شامل محتواهایی نظیر: اخبار ، فراخوان ها، اطلاعیه ها ، دفترچه ها و کاربرگ ها، فرایندها، برنامه ها، فعالیت ها و دستورالعمل ها و لینک به پایگاه ها و مراکز مرتبط است. که امید است موجبات خدمت هرچه بیشتر به طلاب فرهیخته را فراهم آورد.

سایت های مرتبط

پایگاه‌های محتوایی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران