بازدید ریاست محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از واحد مصاحبه های علمی اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر

شناسه خبر : 35634

1395/09/24

تعداد بازدید : 299

بازدید ریاست محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از واحد مصاحبه های علمی اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر

حجت­ الاسلام و المسلمین جمشیدی پس از افتتاح کتابخانه مرکزی مدیریت حوزه­ های علمیه خواهران از واحد مصاحبه­ های اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر بازدید نمودند. در این بازدید که به همراهی حجج اسلام جناب آقای حصاری، معاون پژوهش و جناب آقای رجبی­ نیا، مدیر کل امور نخبگان و استعدادهای برتر و جناب آقای ربانی، مدیر کل امور پژوهش­ های تحصیلی برگزار شد؛ مدیر محترم مرکز در اتاق­ های مصاحبه، سالن مطالعه طلاب و سالن تست حضور یافته و ضمن گفتگو با مسئولین از روند مصاحبه­ ها اطلاع یافتند. رئیس مرکز مدیریت حوزه­ های علمیه خواهران یادداشتی را در دفتر این اداره کل به یادگار ثبت نمودند که به شرح ذیل است؛

« توفیق زیارت همکاران در مجموعه نخبگان و استعدادهای برتر افتخار بزرگی بود که به عنایت الهی نصیب این بنده کوچک شد. اینکه مجموعه ای به ظرفیت­ های ناشناخته و سرمایه­ های گرانقدر حوزه­ های علمیه خواهران توجه ویژه نمایند و با سرمایه­ گذاری ویژه و توجه خاص این استعدادها و ظرفیت­ های بالقوه را به فعلیت­ های تام تبدیل نمایند؛ از جمله تلاش­های بسیار موثر در مسیر رشد و بالندگی حوزه ­های علمیه به ویژه حوزه های علمیه خواهران است. توجه به این ظرفیت ­های پنهان و برنامه ­ریزی دقیق در ابعاد مختلف نوید شکوفایی و رشد روز افزون این شجره طیبه را خواهد داد مثل أَلَمْ تَرَ كَيْفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِي السَّمَاءِ *تُؤْتِي أُكُلَهَا كُلَّ حِينٍ بِإِذْنِ رَبِّهَا(ابراهیم/24و25) »

پس از این بازدید حجت­ الاسلام و المسلمین حصاری، معاون محترم پژوهش با حضور همکاران اداره کل، طلاب و اساتید دعوت شده به مصاحبه، نماز جماعت اقامه فرمودند و با ایشان گفتگو کردند.

در پایان این گفتکو، معاون محترم پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران یادداشتی را در دفتر اداره کل به یادگار ثبت نمودند؛

اگر «ناب» شدی، دردانه الهی میشوی و در همسایگی خدا مسکن میگزینی، آنگونه که همسر مومنه فرعون از خدا خواست که برایش در جوار خود خانه ای بسازد؛ و خدا در بهشت خودش ( نه در بهشت عدن و فردوس و ...) واردت میکند؛ آنهم راضیةً مرضیةً . آنگاه ناب میشوی، که همه تلاش و تکاپوی تو به «بسم الله الرحمن الرحیم» رقم بخورد و نیت و جهت و هدفت «او» باشد که «هو الاول و الآخر و الظاهر و الباطن»؛ آنگونه که ابراهیم علیه السلام فرمود:

«قُلْ إِنَّ صَلَاتِي وَنُسُكِي وَمَحْيَايَ وَمَمَاتِي لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ» انعام/162

و اینان نخبگان خدا و برگزیدگان او و حجت های او در هر عصر و نسل هستند.

 

دریافت فایل

سایت های مرتبط

معاونت های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران