اختتامیه مصاحبه های علمی کشوری استعداد های برتر و ممتازان حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 35727

1395/09/27

تعداد بازدید : 354

اختتامیه مصاحبه های علمی کشوری استعداد  های برتر و ممتازان حوزه های علمیه خواهران

همزمان با هفته­ ی پژوهش، مصاحبه ­ها­ی کشوری علمی و تربیتی 287 نفر از طلاب خواهر ( سطح 2 و 3 ) سراسر کشور به پایان رسید. به همین مناسبت برنامه ­ای با حضور معاونت محترم پژوهش، حجة­الاسلام والمسلمین حصاری و جمعی از طلاب سطح سه حوزه­ های علمیه خواهران که در مصاحبه­ های علمی کشوری شرکت کرده بودند، در واحد مصاحبه­ های علمی اداره کل امور نخبگان برگزار شد. گفتنی است که بخش پایانی  مصاحبه های علمی در سطح سه  و  در گرایش تفسیر با مصاحبه های تخصصی علوم قرآنی و تفسیر و فقه و اصول و روانشناسی تربیتی برگزار شد.

در این مراسم که در فضایی آکنده از صمیمیت برگزار شد؛ طلاب به تبادل نظر علمی و ارائه پیشنهادات و راهکارهایی برای ارتقای هرچه بیشتر برنامه ­های اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برترخواهران پرداختند.

در این نشست معاونت محترم پژوهش، ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در واحد مصاحبه ­های علمی، ابعاد مختلف طرح جامع شناسایی استعدادهای برتر و ممتازان حوزه­ های علمیه خواهران را تشریح نمودند. در ادامه حجة الاسلام و المسلمین رجبی نیا مدیر محترم اداره کل امور نخبگان خواهران، به سوالات طلاب در این زمینه پاسخ دادند.

دریافت فایل

سایت های مرتبط

معاونت های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران