جلسه طلاب فارغ التحصیل استان کردستان با اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر

شناسه خبر : 42917

1396/02/17

تعداد بازدید : 276

جلسه طلاب فارغ التحصیل استان کردستان با اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر

18 نفر از طلاب فارغ التحصیل استان کردستان در تاریخ 17 اردیبهشت 1396 در اردوی شهر مقدس قم شرکت کردند و در این سفر ضمن آشنایی با پژوهش و مقاله نویسی و بازدید از کتابخانه ها  در اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر حضور یافتند.

ابتدای جلسه طلاب فارغ التحصیل استان کردستان، رئیس اداره شناسایی و سازماندهی استعدادهای برتر و نخبگان ضمن خوشامدگویی و عرض خیر مقدم کلیاتی از برنامه های اداره کل را تشریح فرمودند و با بیان اینکه هدف از برنامه های اداره شناسایی و پرورش استعدادهای برتر حوزه های علمیه خواهران است افزودند ارتقاء و توانمندسازی طلاب استعداد برتر تا حد نخبگی به منظور پاسخگویی به نیازهای کشور و دیگر نقاط جهان است.

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رجبی نیا، مدیر کل امور نخبگان و استعدادهای برتر در بیان نکاتی از آیه 29 سوره انفال فرمودند؛ هدف به دست آوردن چیزی است که حق را از باطل جدا کند.

  

اگر تقوا پیشه کنید، خداوند براى جدا کردن حق از باطل به شما آگاهى می دهد. انسان در پی ایجاد تغییر در زندگی، انتخاب و گزینش می کند و این انتخاب ها مسئولیتی را بر عهده انسان می گذارد. در مسیر این گزینش ها اهتمام انسان باید بر زلالیت بیشتر باشد تا انسان کامل بر او صدق کند.

این جلسه صمیمانه با پرسش و پاسخ در خصوص فراخوان ناب پایان یافت.

سایت های مرتبط

پایگاه‌های محتوایی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران