اعلام فراخوان شناسایی « ناب 3»

شناسه خبر : 46251

1396/05/16

تعداد بازدید : 1649

اعلام فراخوان شناسایی « ناب 3»
سومین فراخوان شناسایی و سازماندهی استعدادهای برتر عرصه آموزش و پژوهش ( ناب 3 ) ویژه طلاب شناسایی نشده ناب 1 و 2 ، اعلام شد.

به یاری خداوند متعال و عنایات حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) سومین فراخوان شناسایی استعدادهای برتر حوزه­ های علمیه خواهران، آغاز شد. پیرواعلام فراخوان­­­ های شناسایی استعدادهای برتر حوزه­ های علمیه خواهران (عرصه آموزش سال 95-94 (ناب1) و عرصه­ های آموزش و پژوهش سال 96-95 (ناب 2) و شرکت نکردن بعضی واجدان شرایط در فراخوان­ های پیشین، اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر با توافقی که با مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه­ های علمیه انجام داد، از طریق کنترل سامانه جامع آموزش، طلاب واجد شرایط اولیه را که تشکیل پرونده نداده اند، با سه شاخص (سن، معدل و نمره پایان­ نامه) شناسایی و اسامي آنان را به مديريت هاي استاني اعلام نموده است. از آن­جا که  اشتغال به شئون حوزوی از شرایط اصلی شرکت در فراخوان شناسایی استعدادهای برتر است، طلابی که اسامی آنان به مدارس اعلام شده در صورت دارا بودن این شرط ( در سطح دو : تحصیل، تدریس، پژوهش ، مدیریت یا تبلیغ و امور فرهنگی در حوزه و در سطح سه: علاوه بر شرایط فوق مقاله علمی ترویجی و یک فعالیت تبلیغی) می توانند با مراجعه به واحد حوزوی، تشکیل پرونده دهند.بدیهی است طلاب واجد شرایطی که مشخصات آنان به مدارس اعلام نشده، نیز مشمول این فراخوان خواهند بود.

نکته بسیار مهم

طلاب محترم به امکان استفاده واجدین شرایط خاص از تبصره دو (ص13) دفترچه شناسایی (کسانی که هیچ یک از سه شرط سن، معدل و پایان نامه را ندارند) توجه ویژه داشته باشند.گفتنی است که این شرایط برای طلابِ خاص و سرآمدی است که در قالب ساختار و شرایط مرسوم و عادی شناسایی نمی­ گنجند. ولی دارای ویژگی خاصِ علمی و مهارتی هستند که در این صورت با گواهی دو تن از اساتید و تایید مدیر استان به عنوان موارد خاص دعوت به مصاحبه خواهند شد.

یادآور می ­شود اولین دوره شناسایی استعدادهای برتر عرصه آموزش سال 95-94 ، سال پیش برگزار شد و دومین دوره که شامل شناسایی استعدادهای برتر عرصه آموزش و پژوهش است، هم اکنون در حال برگزاری است.

توجه: طلابی که با دارابودن شرایط اعلام­ شده، تشکیل پرونده می­ دهند، لازم است از هم اکنون برای مصاحبه­ ها آماده شوند. منابع و سطوح مطالعاتی مصاحبه های علمی از قسمت «دریافت فایل»   در دسترس است.

دفترچه راهنماي شركت در فراخوان ناب3

کاربرگ ها و گواهی های فراخوان ناب 3

سایت های مرتبط

پایگاه‌های محتوایی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران