بررسی زمینه همکاری اداره کل و دانشگاه مجازی المصطفی

شناسه خبر : 52711

1396/07/15

تعداد بازدید : 272

بررسی زمینه همکاری اداره کل و دانشگاه مجازی المصطفی

در راستاي ارتقاء و توامندسازي طلاب استعداد برتر و استفاده از بسترهاي موجود جهت عملكرد بهينه و كارا، اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر با دبیرخانه همایش ها و کنفرانس های دانشگاه مجازی المصطفی جلسه اي در خصوص بررسی زمینه های همکاری اداره کل و دانشگاه مجازی المصطفی برگزار كرد. دراين جلسه بر ضرورت  همكاري و هماهنگي ميان دو مجموعه جهت استفاده از ظرفيت طلاب استعداد برتر و بستر علمي دانشگاه مجازي المصطفي تاكيد شد.

دانشگاه مجازي المصطفي در برگزاري دوره هاي كوتاه مدت با ظرفيت وجود 8 گروه علمي و7 دانشكده، توليد محتوا به 7 زبان بين المللي و ده هزار دانشجو از كشورهاي مختلف در سراسر جهان بستر علمي بسيار مناسبي است. از ديگر ميتوان به برنامه هاي فرهنگي تبليغي و رسانه اي همچون راديو اينترنتي و اختصاص صفحه اي در حوزه زن در اسلام  به بانوان طلبه اشاره كرد.

در اين جلسه امكان حضور طلاب استعداد برتر به صورت مجازی در همایش ها فراهم شد و پيگيري ایجاد دسترسی طلاب استعداد برتر به کنفرانس ها، کارگاه ها، وبینارها ، دوره های کوتاه مدت  برگزار شده و آنلاين در دستور كار قرار گرفت.

اميد است همكاري اين دو مجموعه و فعاليت طلاب استعداد برتر موجب توانمندي طلاب و  ارتقاء فضاي علمي حوزه هاي سراسر شود. ان شاءالله

 

سایت های مرتبط

پایگاه‌های محتوایی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران